Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » O nas

O nas

 
Internetowy Antykwariat Książek Religijnych "Katakumbus"
działamy od 2010 roku, przychody z antykwariatu przeznaczane są na funkcjonowanie Fundacji Magnificat, której głównym dziełem jest Dom Magnificat, niosący pomoc osobom uzależnionym i bezdomnym, którzy podjęli walkę o trzeźwe życie. Więcej informacji na stronie:  http://www.fundacjamagnificat.pl 

Mamy trzy główne cele:
1. Dostarczanie naszym Klientom wartościowej literatury w konkurencyjnych cenach, przede wszystkim o tematyce chrześcijańskiej;
2. Pozyskiwanie środków finansowych niezbędnych do funkcjonowania Domu Magnificat,
3. Wyposażanie w nowe umiejętności podopiecznych Domu Magnificat, która pozwolą im, po zakończonej terapii, na efektywniejsze odnalezienie się na rynku pracy.

Misja Antykwariatu Katakumbus
Zgodnie z Misją staramy się dokładać starań, aby sprzedawane przez nas książki nie naruszały wartości światopoglądu chrześcijańskiego. Jednak, jako że nie jesteśmy nieomylni, bardzo chętnie wysłuchamy wszelkich uwag, w celu weryfikacji treści danej pozycji. 
 
 
Zgodnie z wizją dążymy do jak najtańszej oferty dla Klienta; jeśli któraś z naszych książek jest zbyt droga w stosunku do oferty konkurencji, jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe.

W naszej ofercie oprócz książek, okazjonalnie pojawiają się audiobooki, dewocjonalia, ikony i rękodzieło.


Ponieważ antykwariat działa w ramach Fundacji, nie skupujemy książek, a jedynie przyjmujemy darowizny, które są konkretnym wsparciem naszego dzieła. 


Gdy zamówienie jest złożone do godziny 11:30 (w poniedziałek, czwartek lub piątek) dokładamy starań, aby było wysłane tego samego dnia.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl