Twój koszyk jest pusty ...
1 » O nas2

O nas

Antykwariat Książek Religijnych „Katakumbus”

jako sklep internetowy funkcjonujący od 2010 roku, jest działalnością Fundacji Magnificat. Nasza Fundacja to organizacja katolicka, której głównym dziełem jest Dom Magnificat, niosący pomoc osobom uzależnionym. Więcej informacji na stronie: http://www.fundacjamagnificat.pl

 

 


Misja Antykwariatu Katakumbus

Mamy dwa główne cele:

- dostarczanie naszym Klientom wartościowej literatury w konkurencyjnych cenach, przede wszystkim o tematyce chrześcijańskiej;

- pozyskiwanie środków finansowych niezbędnych do funkcjonowania Domu Magnificat.

 

 

 

Wizja Antykwariatu Katakumbus

Z racji rosnących wymagań funkcjonowania w świecie Internetu, podjęliśmy decyzję o uruchomieniu nowej platformy i wprowadzenia nowego interfejsu/wyglądu sklepu internetowego. Tym samym mamy nadzieje na większe dostosowanie się do dzisiejszych wymogów konkurencyjnych, m.in. w lepszym pozycjonowaniu naszej oferty, możliwości składania zamówień przez aplikacje mobilne oraz sprawniejszej obsłudze klienta, eliminującej wszelkie trudności przy składaniu zamówień.


Po przeprowadzonej analizie cen w stosunku do konkurencji dostrzegliśmy potrzebę większej staranności w oferowaniu książek w atrakcyjnych cenach rynkowych. W związku z tym dokonaliśmy znacznych obniżek cen oraz podjęliśmy decyzję, iż będziemy dążyć do tego, aby nasi klienci otrzymywali jak najatrakcyjniejszą ofertę cenową.


W ostatnim czasie zmieniliśmy także na lepszą cenowo ofertę kosztów przesyłek. W niedalekiej przyszłości będziemy starać się również o urozmaicenie opcji w wyborze firm kurierskich.
 

 

 

Informacje dodatkowe

Zgodnie z Misją staramy się dokładać starań, aby sprzedawane przez nas książki nie naruszały wartości światopoglądu chrześcijańskiego. Jednak, jako że nie jesteśmy nieomylni, bardzo chętnie wysłuchamy wszelkich uwag, w celu weryfikacji treści danej pozycji.

 

Zgodnie z wizją dążymy do jak najtańszej oferty dla Klienta; jeśli któraś z naszych książek jest zbyt droga w stosunku do oferty konkurencji, jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe.

 

W naszej ofercie oprócz książek, okazjonalnie pojawiają się audiobooki, dewocjonalia, ikony i rękodzieło.

 

Ponieważ antykwariat działa w ramach Fundacji, nie skupujemy książek, a jedynie przyjmujemy darowizny, które są konkretnym wsparciem naszego dzieła. 

 

Gdy zamówienie jest złożone do godziny 11:30 (od poniedziałku do piątku) dokładamy starań, aby było wysłane tego samego dnia.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl