Producenci
Promocje
Liturgia Godzin. Tom II. Wielki Post. Okres Wielkanocny
Liturgia Godzin. Tom II. Wielki Post. Okres Wielkanocny

27,90 zł

Cena regularna: 38,00 zł

szt.
Bądź mamą jak Maryja. JUDY LANDRIEU KLEIN
Bądź mamą jak Maryja. JUDY LANDRIEU KLEIN

11,92 zł

Cena regularna: 14,90 zł

Matce Bożej. SERGIUSZ RIABININ, ZBIGNIEW JÓŹWIK
Matce Bożej. SERGIUSZ RIABININ, ZBIGNIEW JÓŹWIK

7,60 zł

Cena regularna: 9,50 zł

szt.
Koronacja wizerunku Matki Bożej Łaskiej. PRACA ZBIOROWA
Koronacja wizerunku Matki Bożej Łaskiej. PRACA ZBIOROWA

5,76 zł

Cena regularna: 7,20 zł

szt.
Odkrywanie Różańca. Ks. TEOFIL SIUDY
Odkrywanie Różańca. Ks. TEOFIL SIUDY

10,32 zł

Cena regularna: 12,90 zł

szt.
Różanostocka Wspomożycielko. Ks. BRONISŁAW KANT
Różanostocka Wspomożycielko. Ks. BRONISŁAW KANT

7,60 zł

Cena regularna: 9,50 zł

szt.
Fatima 100-lecie objawień Maryi. Reż.  FABRYZIO COSTA Płyta DVD
Fatima 100-lecie objawień Maryi. Reż. FABRYZIO COSTA Płyta DVD

18,80 zł

Cena regularna: 23,50 zł

szt.
Bernadetta. Cud w Lourdes. KATIA MIRAN, MICHEL AUMONT
Bernadetta. Cud w Lourdes. KATIA MIRAN, MICHEL AUMONT

15,12 zł

Cena regularna: 18,90 zł

szt.
Objawienia Maryjne. FATIMA, LOURDES, GUADALUPE. Płyta DVD
Objawienia Maryjne. FATIMA, LOURDES, GUADALUPE. Płyta DVD

7,92 zł

Cena regularna: 9,90 zł

szt.
Niewiasta z Jeruzalem Królowa Pokoju. PRACA ZBIOROWA
Niewiasta z Jeruzalem Królowa Pokoju. PRACA ZBIOROWA

7,60 zł

Cena regularna: 9,50 zł

szt.
Dzieła zebrane. Matka Jezusa. Ks. MIECZYSŁAW MALIŃSKI
Dzieła zebrane. Matka Jezusa. Ks. MIECZYSŁAW MALIŃSKI

10,24 zł

Cena regularna: 12,80 zł

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Regulamin

Regulamin sklepu internetowego katakumbus.pl

§1

Niniejszy regulamin określa zasady świadczenia usług przez Sklep internetowy katakumbus.pl (dalej zwany Sklepem) prowadzony przez Fundację Magnificat, z siedzibą w Łodzi, przy ul. Łąkowej 42, posiadającą  NIP 7272760349 i REGON 100881084.

 

§2

Za towary uważamy książki używane, czasopisma oraz dewocjonalia, których zakupy realizowane są poprzez Internet. Przekazanie zakupionego towaru Zamawiającemu odbywa sie poprzez wysyłkę pocztową, ewentualnie (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym) poprzez odbiór osobisty w Domu Magnificat, ul. Swojska 4, Łask-Kolumna.

 

§3

W celu zakupu towaru w Sklepie, Zamawiający wybiera towar z oferty Sklepu prezentowanej na stronie internetowej http://www.katakumbus.pl/, a następnie składa zamówienie na stronie internetowej Sklepu za pomocą formularza zamówień. Oferta Sklepu ma charakter wiążący przez okres jej prezentacji na wyżej wymienionej stronie i do czasu wyczerpania zapasu danego towaru w magazynie.

 

§4

Cena wyświetlana przy towarze nie obejmuje opłaty za dostawę. Koszt dostawy zostanie dodany do ceny zakupionego towaru, przy wyborze formy płatności przez Zamawiającego. Na ostateczny koszt zamówienia składają się cena towaru i koszt wysyłki towaru. W przypadku wysyłki zagranicznej koszt ustalany jest indywidualnie z klientem. Do przelewu w innej walucie niż PLN oraz przy przelewach zagranicznych należy doliczyć 15 zł, gdyż taką dodatkową opłatą obciąża nas Bank. Paczek zagranicznych nie wysyłamy za pobraniem.

 

§5

Fundacja Magnificat dokłada wszelkich starań, aby oferta Sklepu jak najdokładniej odpowiadała rzeczywistości. Z uwagi na możliwość wystąpienia niezamierzonych błędów przy aktualizacjach zawartosci strony Sklepu (cen, konfiguracji, parametrów technicznych czy stanu jakości) informacje zawarte na stronie nie mogą być traktowane, jako oferta w świetle wymogów Kodeksu Cywilnego.

 

§6

W przypadku wyboru płatności przelewem za złożone zamówienie dodatkowym warunkiem jest wpłynięcie należnej kwoty na konto bankowe Sklepu. W razie braku wpływu pieniędzy na konto po upływie 14 dni od daty potwierdzenia zamówienia - Sklep zastrzega sobie możliwość, iż zamówienie zostanie usunięte z systemu oraz prawo do niewysyłania towaru.

 

§7

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za blokowanie przez administratorów serwerów pocztowych przesyłania wiadomości na adres e-mail wskazany przez Zamawiającego oraz za usuwanie i blokowanie wiadomości przez oprogramowanie zinstalowane na komputerze używanym przez Zamawiającego. W przypadku braku potwierdzenia zamówienia ze strony Sklepu w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny - dane kontaktowe zamieszczone są na stronie internetowej Sklepu.

 

§8

Zamówienia realizowane są zgodnie z kolejnością ich otrzymania.

 

§9

W przypadku wyczerpania zapasów towaru w magazynie, stosowna informacja zostanie umieszczona na stronie Sklepu w opisie towaru.

 

§10

W przypadku, gdy zamówienie obejmuje kilka pozycji towarów sporadycznie mogą wystąpić trudności z uzyskaniem wszystkich zamówionych towarów. W takim wypadku, po uzgodnieniu z Zamawiającym, zamówienie może być realizowane w dłuższym czasie w celu minimalizacji kosztów dostawy. Na życzenie Zamawiającego Sklep może podzielić zamówienie zbiorcze na kilka partii, każdorazowo pobierając od Zamawiającego koszty wysyłki danej partii towarów.

 

§11

Zamówienia na towary są realizowane maksymalnie w ciągu 7 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie Sklepu. W przypadku trudnosci z realizacją zamówienia, Zamawiający zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Termin dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od Sklepu. Sklep nie odpowiada za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez doręczyciela firmy kurierskiej.

 

§12

Zamówienie na towary zakupione w Sklepie zostanie zrealizowane, jeżeli będzie zawierało adres i telefon odbiorcy oraz adres jego poczty elektronicznej. W przypadku powzięcia uzasadnionego podejrzenia podania nieprawdziwych danych lub nieuczciwych zamiarów Zamawiającego, Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania wysyłki towaru.

 

§13

Sklep oferuje dwie formy płatności:

  1. płatność przelewem - przesyłka zostanie nadana na adres wskazany przez Zamawiającego po uznaniu na rachunku bankowym Sklepu kwoty odpowiadajacej wartości zamówionego towaru (zazwyczaj następnego dnia po dokonaniu przelewu); Konto Sklepu: Bank PKO BP 40 1020 3352 0000 1802 0182 9654
  2. za pobraniem - płatność następuje przy odbiorze przesyłki od kuriera/listonosza bądź z placówki firmy kurierskiej, z wykluczeniem przesyłek zagranicznych.

 

§14

Fundacja Magnificat nie jest płatnikiem VAT i tym samym nie wystawia faktur za dokonane zakupy.

 

§15

Dokumentem potwierdzającym wpłatę jest potwierdzenie dokonania przelewu na konto Sklepu.

 

§16

Złożone zamówienie może być anulowane drogą e-mailową lub telefoniczną zgodnie z danymi kontaktowymi zamieszczonymi na stronie internetowej Sklepu. Anulować można tylko zamówienie, które nie zostało jeszcze zrealizowanie (nie nastąpiła wysyłka towaru).

 

§17

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 02 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.), Zamawiający może odstąpić od umowy w terminie 14 dni od daty odebrania towaru i niezwłocznie zwrócić zakupiony towar. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy zakupiony towar nie został w żaden sposób zniszczony. Razem z towarem należy zwrocić otrzymany dowód zakupu. Sklep gwarantuje zwrot ceny za zakupiony towar. Pieniądze zostaną niezwłocznie przekazane na wskazane przez Zamawiającego konto bankowe po otrzymaniu zwrotnej przesyłki, spełniającej ww. warunki. Koszt odesłania towaru ponosi Zamawiający.

 

§18

W razie reklamacji towaru prosimy o niezwłoczne przesłanie wadliwego towaru do Sklepu. Za towar wadliwy uznaje się, w przypadku książek używanych towar zawierający wady, które nie zostały wymienione w opisie towaru na stronie Sklepu, oraz nie są zawinione przez Zamawiającego. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć dowód zakupu towaru wraz z opisem przyczyny reklamacji. Sklep nie przyjmuje przesyłek reklamacyjnych odsyłanych za pobraniem. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji koszty zwiazane z odesłaniem reklamowanego towaru zostaną zwrócone na wskazane przez Zamawiającego konto bankowe, niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu oraz uznaniu reklamacji. Jeżeli reklamacja będzie uzasadniona, towar zostanie wymieniony na pełnowartościowy (jeżeli tylko będzie taka możliwość), a koszt wysyłki wymienionego towaru pokryje Sklep. W przypadku braku pełnowartościowego towaru w magazynie Sklepu, Sklep zwróci Zamawiającemu pełny koszt zakupionego towaru na konto bankowe podane przez Zamawiającego.

 

§19

Liczba zamawianych towarów nie jest ograniczona.

 

§20

Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu obowiązują od daty opublikowania ich na stronie internetowej Sklepu. Zamówienia złożone przed datą wprowadzenia zmian do Regulaminu są realizowane na podstawie zapisów obowiązujących w dniu złożenia zamówienia.

 

§21

Nazwy producentów i marki należą do ich właścicieli i prezentowane są wyłącznie w celach informacyjnych.

 

§22

Stosownie do przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz.926 z późn. zm.) dane osobowe Zamawiającego zostaną wprowadzone do bazy danych Sklepu wyłącznie w celu realizacji zamówień i nie będą udostępniane innym podmiotom. Szczegółowe informacje na temat ochrony danych osobowych zawarte są na stronie internetowej katakumbus.pl w zakładkach: "Informacja o przetwarzaniu danych" oraz "Polityka prywatności".  

 

§23

Wszystkie uwagi, propozycje, reklamacje i skargi prosimy kierować na adres:

Dom Magnificat
ul. Swojska 4
98-100 Łask-Kolumna

bądź pocztą elektroniczną na adres e-mail zamieszczony na stronie Sklepu.

 

§24

W sprawach nieuregulownych w Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz przepisy Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium