Narodziny bez przemocy. FREDERICK LEBOYER
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Kod produktu: 31573
Opis
"Narodziny bez przemocy" zrewolucjonizowały sposób postrzegania porodu, nakłaniając do myślenia o narodzinach dziecka z jego punktu widzenia.
Dlaczego dziecko musi wyłaniać się z ciemności cichej macicy w świat oślepiającego światła i głośnych dźwięków? Dlaczego musi brać pierwszy oddech przerażone, wisząc do góry nogami, co zagraża jego wrażliwemu kręgosłupowi? Dlaczego dziecko jest oddzielane od matki po spędzeniu dziewięciu miesięcy w niej odżywczym ciele?
"Narodziny bez przemocy" Frédéricka Leboyera to jeden z kamieni milowych w historii humanizacji porodu. To pierwsza książka wyrażająca to, co matki zawsze wiedziały: dzieci rodzą się z możliwością doświadczania całej gamy emocji.
Frédérick Leboyer – francuski podróżnik i pisarz i położnik – autor bestsellerowych książek „Narodziny bez przemocy" i "Masaż Shantala", na których swe nauki opierają min. instruktorzy masażu niemowlęcego.
"Narodziny bez przemocy" ukażą się nakładem wydawnictwa Mamania w doskonałym tłumaczeniu Adama Szymanowskiego, autora przekładów m.in. książek Umberto Eco.
Książka ilustrowana czarno-białymi, klasycznymi fotografiami.
Dane techniczne
Książka
- TYTUŁ Narodziny bez przemocy
- AUTOR FREDERICK LEBOYER
- WYDAWNICTWO Instytut Wydawniczy PAX
- MIEJSCE WYDANIA Warszawa
- ROK WYDANIA 1986
- LICZBA STRON 119
- OKŁADKA MIĘKKA
- ISBN 8321105815
- STAN DOBRY - mogą wystąpić widoczne zarysowania, zagięcia, zabrudzenia okładki i kartek, pieczątki biblioteczne lub dedykacje nie wpływające na zawartość i jakość czytania
- UWAGI przybrudzona i poprzecierana okładka, lekko zagięte rogi i krawędzie stron oraz okładki, ślady zalania - poplamione i powyginane strony oraz okładka